STEAMPUNKER VR PERISCOPE SHOOTER

0

STEAMPUNKER VR PERISCOPE SHOOTER
Steampunker VR Periscope Shooter to pierwsza gra na urządzenia VR stworzona przez Telehorse. Składa się z pięciu poziomów w różnych stylach - od first person shooter po szukanie ukrytych obiektów.

Steampunker VR jest dostępny na Gear VR od stycznia 2017. Gra początkowo była tworzona jako wersja VR jednego z fragmentów zdobywającej nagrody gry Steampunker

Kiedy pierwszy poziom spotkał się z dobrym przyjęciem prasy i dziennikarzy, Telehorse postanowiło rozwinąć grę jako niezależny tytuł. 

W Steampunker VR Periscope Shooter Vincent - bohater gry znajduje się w łodzi podwodnej. Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, kiedy Vincent próbuje uciec z miasta Steamburg zaatakowanego przez roboty z kosmosu. W pierwszym poziomie toczy walkę na powierzchni, strzelając do zbliżających się ze wszystkich stron robotów, które otoczyły łódź podwodną. W kolejnych częściach gracz musi walczyć z podwodnymi potworami, unikać min morskich i szukać części stroju nurka. Pięć części gry tworzy spójną historię, ale gracz ma dostęp do każdej z nich z poziomu menu. Steampunker VR był finalistą Casual Connect Tel Aviv 2016, Casual Connect Berlin 2017, Casual Connect Singapore 2017 i znalazł się w oficjalnej selekcji Taipei Game Show 2017.